Logo Malé Hliny

Lokalita

Každý náš projekt sa snažíme zasadiť do zaujímavej lokality, ktorá svojich klientov obohatí. Sme si vedomí toho, že klienti pre seba hľadajú bývanie, kde chcú nielen bývať, ale aj žiť. Našou snahou je, aby sa im tu žilo príjemne a kvalitne. A práve toto Žitný ostrov, ako sa táto oblasť nazýva, aj prináša. V oblasti sú lokalizované významné zdroje kvalitnej pitnej vody a voda ako taká so sebou prináša zaujímavé atrakcie, ktoré rozvinú význam slov  KVALITNÉ BÝVANIE.

Na lokalite záleží

Obklopený
prírodou

Nie je nad to, mať kus vlastnej prírody, čo nám rodinný dom samozrejme poskytuje. Ale mať kam ísť tak, aby som nemusel dve hodiny cestovať, je na nezaplatenie. A to nám projekt Malý Chotár ponúka. Príroda je neodmysliteľnou častou života a ako sme už spomínali, všadeprítomná voda nás sprevádza lokalitou Žitný ostrov, kde sa nám naskytajú rozsiahle možnosti trávenia voľného času.  Už len sadnúť na bicykel a vybrať sa ktorýmkoľvek smerom.

Fotografia

Skvelá
dostupnosť

Lokalita sa nachádza v blízkej vzdialenosti od diaľničného privádzača D4R7, ktorým sa jednoducho a rýchlo dostanete do hlavného mesta. Opačným smerom sú to hlavne mestá Senec, Trnava a opäť napojenie na diaľnicu D2. Okrem toho blízke mestá Dunajská Streda, Šamorín, … tam všade sa dostanete autom. Okrem toho cyklotrosa, ktorá prechádza obcou s cieľom hoci  aj v Budapešti.

Fotografia

Občianska
vybavenosť

Za nákupmi nie je potrebné chodiť ďaleko. Už v samotnom projekte počítame so škôlkou, oddychovým parkom, malou občianskou vybavenosťou ako  sú malé potraviny a kaviareň. Samozrejme v samotnej obci Oľdza sa nachádza občianska vybavenosť s krásnym detským ihriskom, obecným úradom, reštauráciou… určená hlavne pre pôvodných obyvateľov, ale aj budúcich klientov projektu Malý Chotár.

Fotografia

Aktivity

X-bionic Sphere

X-bionic Sphere

X-bionic Sphere

Športový a voľnočasový areál, ktorý na ploche viac ako 100 hektárov ponúka bazény a vodný svet, kino, bowling, wellness, kvalitnú gastronómiu aj profesionálne športoviská.

Termálny park v Dunajskej Strede

Termálny park v Dunajskej Strede

Termálny park v Dunajskej Strede

Termálne kúpalisko v Dunajskej Strede patrí medzi najobľubenejšie a najnávštevovanejšie rekreačné strediská Žitného Ostrova. Ponúka liečivú termálnu vodu, park, jazierko, bazény, reštauráciu, bufety, penzión a kemp.

Medzinárodná Dunajská cyklotrasa

Medzinárodná Dunajská cyklotrasa

Medzinárodná Dunajská cyklotrasa

Jedna z najdlhších cyklistických tepien Európy. Vedie z Bratislavy cez Šamorín k vodnému dielu Gabčíkovo.

Dunajské a Bodícke ramená

Dunajské a Bodícke ramená

Dunajské a Bodícke ramená

Splav prekrásnych zákutí Dunajských ramien je nenáročný a je úplné pre každého. Vhodný na rodinné výlety.

Lužné lesy

Lužné lesy

Lužné lesy

Turistika v Dunajských lužných lesoch, ktoré patria k posledným zvyškom lužných lesov v strednej Európe.

Lesopark Pomle

Lesopark Pomle

Lesopark Pomle

Miesto na príjemné prechádzky, oddych a relax v prírode.